REGATA
‘CARNIVAL CUP 2020.’
Kvalifikacijska regata HJSa za klasu OPTIMIST – Croatian trial regatta Optimist class’
Opatija, 14.02. – 16.02.2020.

POPIS KLUBSKIH PRIJAVA (20)

#
Klub
Država
PRINTAJ
12
J.K. Maestral
CRO
5
J.K Vega Pula
Hrvatska
2
J.K Vega Pula
Hrvatska
4
J.K Vega Pula
Hrvatska
3
J.K Vega Pula
Hrvatska
9
J.K Vega Pula
Hrvatska
6
J.K Vega Pula
Hrvatska
8
J.K Vega Pula
Hrvatska
7
J.K Vega Pula
Hrvatska
17
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
Hrvatska
25
JK Horizont-Poreč
Hrvatska
26
JK ISTRA
Hrvatska
31
JK Kvarner
Hrvatska
36
JK OPATIJA
croatia
38
JK PLAV KRK
Hrvatska
15
Jaht klub Punat
hrvatska
18
Jk 3.Maj
Croatia
39
Jk Sveti Nikola
Hrvatska
43
S.N.Laguna
Italia
53
YC Vysoké Mýto
Česko

POPIS NATJECATELJA

OPTIMIST

#
Club
Sail number
Helmsman
Sex
YC Vysoké Mýto
CZE 703
Liliana Dymáková
Ž
JK OPATIJA
CRO1211
Maro Bratonja
M
Jaht klub Punat
cro 1164
Niko Braut
M
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1094
Rain Car
Ž
JK Horizont-Poreč
CRO 1221
Nika Fornažar
Ž
J.K Vega Pula
1032
Liam O’Grady
M
J.K Vega Pula
1139
Manuel Peršić
M
J.K Vega Pula
973
Vedran Celic
M
J.K Vega Pula
1137
Ema Jelenkovic
Ž
J.K Vega Pula
1268
Šime Bosna Rusković
M
J.K Vega Pula
1223
Vito Fili
M
J.K Vega Pula
1247
Katja Rabak
Ž
J.K Vega Pula
1220
Tristan Toll
M
JK ISTRA
CRO 1045
FRANE ŠIJAN
M
Jk Sveti Nikola
CRO 934
Mara Samaržija
Ž
Jk 3.Maj
CRO 1036
Arsen Krzyk
M
JK PLAV KRK
CRO 921
MAURO MRAKOVČIĆ
M
JK Kvarner
CRO1150
Manola Miletić
Ž
J.K. Maestral
cro 1146
Ladavac Paolo
M
S.N.Laguna
ITA 9154
Kim Magnani
M
J.K. "GALEB"
CRO 975
Frane Barsic
M
J.K. "GALEB"
CRO 1231
Mark Maglica
M
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1094
Carla DE Carina
Ž
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 934
Ema Samaržija
Ž
JK PLAV
CRO 917
SARA MAVRIĆ
Ž
JK HORIZONT POREČ
CRO 1221
NIKA FORNAŽAR
Ž
JK ISTRA LOVRAN
CRO 1210
TONI BILEN
M
S.N.LAGUNA
ITA 9154
Magnani Kim
M
JK Kvarner
CRO1150
Manola Miletić
Ž
YC Slovan
SVK 12
Sára Hrušková
Ž
JK ULJANIK PLOVIDBA
CRO1242
KRISTIJAN PAVLOVIĆ
M
TPK SIRENA
9216
Luca Centazzo
M
CSC
CRO 1202
BUBA PULEK
M
Y.C. VEGA PULA
CRO 1217
TEDI LEONARDELLI
M
Yacht Club Croatia
CRO1210
Toni Bilen
M
Jk Maestral Rovinj
Cro 1148
Andrea Sponza
M
Jk Maestral Rovinj
Cro 1215
Viktor Maletic
M
Jk Maestral Rovinj
Cro 1092
Tea Peteh
Ž
JK HORIZONT POREČ
CRO 1212
SIMON STARIĆ
M
YC Slovan Bratislava
Oliver
Krivosudský
M
J.K.Sveti Nikola
Cro 74
Oton Roko Rodić
M
J.K. Sveti Nikola
CRO 600
Mare Uroda Plevko
Jk Kvarner
CRO1049
Dino Kalac
M
YC Slovan Bratislava
SK13
Karolina Sarah Simonová
Ž
YC Slovan Bratislava
SMR 2
Silvester Hruska
M
YC Slovan Bratislava
SVK 12
Sára Hrusková
Ž
YC Tatran Bratislava
SVK 18
Ondrej Szitás
M
Jk CLIVO
CRO1202
Buba Pulek
M
Jk CLIVO
CRO1202
Buba Pulek
M
Jk CLIVO
CRO1202
Buba Pulek
M
Jk CLIVO
CRO1110
Maj Bisaki
M
jk jugo
cro 924
Dorotea Spišić
Ž
jk nesto
1
na1
M
YC Vysoké Mýto
CZE 714
Matyáš Dymák
03.04.2005
JK OPATIJA
cro1005
Ricardo Juretic
2009
JK OPATIJA
cro1004
Vita Erceg
2010
JK OPATIJA
cro1804
Luka Smokrovic
2009
JK OPATIJA
cro1805
Aleksandra Ivanova
2010
JK OPATIJA
cro100
Marin Maljic
2008
JK OPATIJA
cro980
Fran Maljic
2012
JK OPATIJA
cro932
Nik Priskic
2011
JK OPATIJA
cro780
Eny Susak
2012
Jaht klub Punat
cro 1162
Martin Mesić
04.10.2011.
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1029
Borna Mohač
2009
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1044
Andrej Uzelac
2009
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1064
Niko Katunar
2010
JK Horizont-Poreč
CRO 1212
Iskra Ivančić
29.07.2008.
JK Horizont-Poreč
CRO 1014
Vito Božović
20.06.2007.
JK ISTRA
CRO 989
JURAJ LENCOVIĆ
2011
JK ISTRA
CRO 45
TIN KORENIĆ
2008.
JK ISTRA
CRO 101
NIKOLA KNEŽEVIĆ
2008.
Jk Sveti Nikola
CRO 868
Dora Samaržija
01.02.2009.
Jk Sveti Nikola
CRO 876
Mladen Hučik
16.12 2008.
Jk Sveti Nikola
CRO 598
Nikola Jurić
07.04.2006.
Jk Sveti Nikola
CRO 74
Juraj Hubzin
26.10.2006.
Jk 3.Maj
CRO 855
Jakov Lazinica
2007
Jk 3.Maj
CRO 894
Darijan Komljen
2006
JK PLAV KRK
SLO 298
YESSICA KONC
2007
JK PLAV KRK
CRO 764
FILIP JUREŠIĆ
20010
JK PLAV KRK
CRO 998
SARA MAVRIĆ
2007
JK Kvarner
CRO1042
Andrea Batelić
31.12.2006.
JK Kvarner
CRO1169
Dorian Čekada
09.09.2005.
JK Kvarner
CRO120
Filip Smoković
06.07.2008.
JK Kvarner
CRO150
Diego Merlin
11.08.2007.
JK Kvarner
CRO944
Laura Batelić
08.09.2010.
JK Kvarner
CRO1043
Max Lukas Gobo
18.03.2008.
J.K. Maestral
cro 1046
Ladavac Eni
04.10.2010
J.K. Maestral
cro 1048
Batel viktorija
02.09.2010
S.N.Laguna
ITA 7477
Noè Magnani
19-10-2007
S.N.Laguna
ITA 7172
Giacomo Sponza
03-11-2006
J.K. "GALEB"
CRO 1021
Luka Kamber
13.03.2008.
J.K. "GALEB"
CRO 1024
Bruno Blazic
10.09.2006.
J.K. "GALEB"
CRO 1231
Mark Maglica
24.11.2007.
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1230
Tin Fike
19.07.2005
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1169
Edo Fike
19.07.2005
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1064
Nika Udovičić
26.07.2005
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1062
Barbara Perušić
2008
JEDRILIČARSKO DRUŠTVO VAL-CRIKVENICA
CRO 1044
Rain Car
2009
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 876
Mara Samaržija
14.3.2006.
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 598
Nikola Jurić
7.4.2006.
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 74
Mare Uroda Plevko
11.7.2006.
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 600
Mare Gršković
20.8.2005.
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 868
Dora Samaržija
1.2.2009.
JK Sveti Nikola Zagreb
CRO 59
Mladen Hučik
16.12.2008.
JK PLAV
CRO 921
MAURO MRAKOVČIĆ
2008
JK PLAV
CRO 914
KARLO DMINIĆ
2008
JK HORIZONT POREČ
CRO 1212
OLIVER BILIĆ
19.6. 2007
JK HORIZONT POREČ
CRO 1014
MIŠEL MILANOVIĆ
18.2.2006
JK HORIZONT POREČ
CRO 1012
VITO BOŽOVIĆ
25.10.2007
JK ISTRA LOVRAN
CRO 989
VAL MATULJA
2007
JK ISTRA LOVRAN
CRO 101
FRANE ŠIJAN
2008
JK Kvarner
CRO1169
Dorian Čekada
09.09.2005.
JK Kvarner
CRO1042
Andrea Batelić
31.12.2006.
JK Kvarner
CRO1073
Filip Smoković
06.07.2008.
JK Kvarner
CRO1049
Diego Merlin
11.08.2007.
JK ULJANIK PLOVIDBA
CRO1080
NOA GORIČK
2005
JK ULJANIK PLOVIDBA
CRO1239
MARKO GOMERČIĆ
2006
JK ULJANIK PLOVIDBA
CRO1153
LENA KRIVIĆ
2007
JK ULJANIK PLOVIDBA
CRO1116
EMA GRABAR
2009
TPK SIRENA
8037
Iztok Kalc
2006
TPK SIRENA
9127
Ivan Visintin
2006
TPK SIRENA
7707
Axel Smotlak
2007
TPK SIRENA
9128
Noah Barbiero
2007
TPK SIRENA
8766
Alessandro Mangione
2007
TPK SIRENA
8341
Giuseppe Montesano
2008
Y.C. VEGA PULA
CRO 1137
LEA RAKOVAC
2006
Y.C. VEGA PULA
CRO 1136
KATJA RABAK
2005
Y.C. VEGA PULA
CRO 1072
JAN KOMADINA
2005
Y.C. VEGA PULA
CRO 1140
VEDRAN CELIC
2007
Y.C. VEGA PULA
CRO 873
EMA JELENKOVIC
2005
Y.C. VEGA PULA
ITA 5243
PAOLA CELIC
2004
JK HORIZONT POREČ
CRO 1055
LORIS BERLJAVAC
11.1.2005
JK HORIZONT POREČ
OLIVER BILIĆ
CRO 1012
12.7.2007
JK HORIZONT POREČ
NIKA FORNAŽAR
CRO1035
15.3.2008
Jk Kvarner
CRO944
Manola Miletić
22.06.2006.
Jk Kvarner
CRO1073
Eugen Kulić Golja
05.08.2005.
Jk Kvarner
CRO899
Dorian Čekada
09.09.2005.
Jk Kvarner
CRO1042
Andrea Batelić
31.12.2006.
Jk Kvarner
CRO1071
Alessia Juričić
26.06.2006.
Jk Kvarner
CRO1051
Filip Smoković
07.08.2008.
Jk CLIVO
cro1201
Nora Šijan
2005
Jk CLIVO
cro1065
Mateo Draguzet
2004
Jk CLIVO
cro1107
val pulić
2005
Jk CLIVO
cro1220
tristan tol
2006
Jk CLIVO
cro1078
mija močinić
2005
Jk CLIVO
cro1130
jakov močinić
2007
Jk CLIVO
cro1117
alex mećava
2007
Jk CLIVO
cro1216
luka lorencin
2008
Jk CLIVO
cro1080
edi jurman
2008
Jk CLIVO
cro078
ema grabar
2009
Jk CLIVO
cro1196
Leon Scheidl
2004
Jk CLIVO
cro1201
Nora Šijan
2005
Jk CLIVO
cro1065
Mateo Draguzet
2004
Jk CLIVO
cro1107
val pulić
2005
Jk CLIVO
cro1220
tristan tol
2006
Jk CLIVO
cro1078
mija močinić
2005
Jk CLIVO
cro1130
jakov močinić
2007
Jk CLIVO
cro1117
alex mećava
2007
Jk CLIVO
cro1216
luka lorencin
2008
Jk CLIVO
cro1080
edi jurman
2008
Jk CLIVO
cro078
ema grabar
2009
Jk CLIVO
cro1196
Leon Scheidl
2004
Jk CLIVO
cro1201
Nora Šijan
2005
Jk CLIVO
cro1065
Mateo Draguzet
2004
Jk CLIVO
cro1107
val pulić
2005
Jk CLIVO
cro1220
tristan tol
2006
Jk CLIVO
cro1078
mija močinić
2005
Jk CLIVO
cro1130
jakov močinić
2007
Jk CLIVO
cro1117
alex mećava
2007
Jk CLIVO
cro1216
luka lorencin
2008
Jk CLIVO
cro1080
edi jurman
2008
Jk CLIVO
cro078
ema grabar
2009
Jk CLIVO
cro1196
Leon Scheidl
2004
jk jugo
cro 936
eni vidulić
21.01.2005
jk jugo
cro 1010
patrik spišić
11.02.2006
jk jugo
cro 818
Jakov Kiralj
07.02.2005







    Dodaj kormilara / Add competitor