Počinje Carnival CUP 2010

XVI. po redu Carnival Cup za klasu optimist sa koeficijentom 1.6 okupio je 102 kormilarke i kormilara iz četiri evropske zemlje. Startati će jedna grupa sutra u 9.30 sati ukoliko se obistine prognoze po jugu jačine do 15 čv. Startna lista je u prilogu.

CARNIVAL CUP 2010. 19. – 21.02.2010.

102 Boats

  1. CRO31 Filip Car JD VAL Crikvenica
  2. CRO867 Leonarda Fugosic JD VAL Crikvenica Girl & U12
  3. CRO954 Karlo Car JD VAL Crikvenica
  4. CRO985 Leon Kljus JD VAL Crikvenica U12 & Boy
  5. CRO986 Tea Manestar JD VAL Crikvenica Girl & U12
  6. SLO314 Peter Janezic JK BURJA Izola (SLO)
  7. SLO87 Andrej Fras JK BURJA Izola SLO U12 & Boy
  8. SLO355 Marko Radman JK BURJA Izola SLO
  9. CRO90 Filip Brajkovic JK GALEB Kostrena
  10. CRO860 Andre Venturini JK GALEB Kostrena
  11. CRO974 Jakov Baricevic JK GALEB Kostrena
  12. CRO975 Filip Baricevic JK GALEB Kostrena
  13. CRO1025 Frane Grego JK GALEB Kostrena
  14. CRO997 Matej Macinic JK HORIZONT Porec
  15. CRO2 Endi Staric JK HORIZONT POREC Porec
  16. CRO742 Lucija Lakovic JK HORIZONT POREC Porec Girl
  17. CRO923 Luka Makovac JK HORIZONT POREC Porec
  18. CRO1013 Rene Staric JK HORIZONT POREC Porec Girl
  19. CRO1014 Monika Brcic JK HORIZONT POREC Porec Girl
  20. CRO1015 Mikele Rusnjak JK HORIZONT POREC Porec
  21. CRO1035 Filip Stevanovic JK HORIZONT POREC Porec
  22. CRO791 Luka Skokan JK ISTRA Lovran U12 & Boy
  23. CRO882 Dominik Perkovic JK LABUD Split U12 & Boy
  24. CRO1019 Marin Mandic JK LABUD Split
  25. CRO822 Sandi Pijalic JK MAESTRAL Rovinj U12 & Boy
  26. CRO964 Sven Stevanovic JK MAESTRAL Rovinj U12 & Boy
  27. CRO977 Marc Jr. Borghigiani JK MAESTRAL Rovinj
  28. CRO992 Daniel Setic JK MAESTRAL Rovinj
  29. CRO4 Toma Stipanovic JK MORNAR Split
  30. CRO976 Sandra Lulic JK MORNAR Split Girl
  31. CRO1026 Snjezana Lulic JK MORNAR Split Girl
  32. CRO1027 Marin Rogosic JK MORNAR Split
  33. CRO114 Tomas Hamerlitz JK OPATIJA Opatija U12 & Boy
  34. CRO717 Maja Bacic JK OPATIJA Opatija Girl
  35. CRO718 Luka Zdelarec JK OPATIJA Opatija U12 & Boy
  36. CRO853 Andro Golja JK OPATIJA Opatija U12 & Boy
  37. CRO928 Pavle Zivanovic JK OPATIJA Opatija
  38. CRO932 Jan Mastrovic JK OPATIJA Opatija
  39. CRO933 Marko Vuksanovic JK OPATIJA Opatija U12 & Boy
  40. CRO980 Ivan Novak JK OPATIJA Opatija
  41. CRO988 Paolo Mavrincic JK OPATIJA Opatija
  42. CRO1004 Anja Hamerlitz JK OPATIJA Opatija Girl
  43. CRO1005 Mateo Pavincic JK OPATIJA Opatija
  44. SLO41 Jost Reberc JK PIRAT Portoroz SLO
  45. CRO914 Filip Morozin JK PLAV Krk
  46. CRO917 Mara Zuzic JK PLAV Krk Girl
  47. CRO921 Marko Zuzic JK PLAV Krk
  48. CRO982 Lora Legac JK PLAV Krk Girl
  49. CRO998 Eva Zuzic JK PLAV Krk Girl & U12
  50. CRO9 Ante Buric JK SPLIT Split
  51. CRO961 Stipe Gaspic JK SPLIT Split U12 & Boy
  52. CRO968 Jure Sladic JK SPLIT Split
  53. CRO969 Mario Novak JK SPLIT Split
  54. CRO981 Miro Bilic JK SPLIT Split
  55. CRO1016 Lota Copic JK SPLIT Split Girl
  56. CRO1018 Andelia Demicheli Vitturi JK SPLIT Split Girl
  57. CRO100 Miro Zelic JK SV. IVAN Kastel Luksic
  58. CRO937 Ana Zelic JK SV. IVAN Kastel Luksic Girl
  59. CRO1001 Luka Matic JK SV. IVAN Kastel Luksic
  60. CRO10011 Ivan Sisko JK SV. IVAN Kastel Luksic
  61. CRO925 Matteo Bradicic JK TRAMONTANA Opatija
  62. CRO959 Dino Prtenjaca JK TRAMONTANA Opatija U12 & Boy
  63. CRO999 Ian Starj JK TRAMONTANA Opatija
  64. CRO1010 Josko Galovic JK TRAMONTANA Opatija
  65. CRO978 Marin Radacic JK TROGIR Trogir
  66. CRO721 Alex Kolic JK ULJANIK PLOVIDBA Pula U12 & Boy
  67. CRO724 Erik Beloc JK ULJANIK PLOVIDBA Pula
  68. CRO799 Martin Verbanac JK ULJANIK PLOVIDBA Pula
  69. CRO920 Tomislav Prhat JK ULJANIK PLOVIDBA Pula U12 & Boy
  70. CRO1 Matija Biloglav JK USKOK Zadar Girl
  71. CRO3 Val Durovic JK USKOK Zadar
  72. CRO11 Lovre Marfat JK USKOK Zadar U12 & Boy
  73. CRO841 Bruno Kalmeta JK USKOK Zadar
  74. CRO989 Patrik Kubaska JK USKOK Zadar
  75. CRO1017 Sime Soric JK USKOK Zadar
  76. CRO1006 Marin Desabota JK VAL Sibenik
  77. CRO1020 Roko Ivan Bujas JK VAL Sibenik
  78. CRO19 David Pekica JK VEGA Pula U12 & Boy
  79. CRO89 Matija Prpic JK VEGA Pula
  80. CRO709 Antonio Perkovic JK VEGA Pula
  81. CRO833 Nora Glusic JK VEGA Pula Girl & U12
  82. CRO880 Paolo Grgorinic JK VEGA Pula
  83. CRO884 Matija Glusic JK VEGA Pula
  84. CRO1008 Antonio Segota JK VEGA Pula
  85. CRO962 Ante Jusic JK ZAL Betina U12 & Boy
  86. CRO1007 Duje Frzop JK ZAL Betina
  87. CRO950 Bartul Kovacevic JK ZVIR Hvar
  88. CRO970 Marko Bibic JK ZVIR Hvar
  89. CRO887 Iva Vlahinic SD VIHOR Baska Girl
  90. CRO888 Drazen Rode SD VIHOR Baska U12 & Boy
  91. CRO1030 Ivan Vlahinic SD VIHOR Baska
  92. HUN44 Mark Neszmelyi SPARTACUS VE Balaton HUN
  93. HUN48 Lilla Takacsy SPARTACUS VE Balaton HUN Girl
  94. HUN70 Kristof Ziegler SPARTACUS VE Balaton HUN
  95. HUN6111 Gergely Olah SPARTACUS VE Balaton HUN U12 & Boy
  96. CRO682 Iva Bozicevic YC CROATIA Opatija Girl & U12
  97. CRO684 Ricardo Crnic YC CROATIA Opatija
  98. CRO688 Matija Budic YC CROATIA Opatija U12 & Boy
  99. CRO844 Kresimir Buneta YC CROATIA Opatija U12 & Boy
  100. CZE412 Nikol Stankova YC LIPNO nad Vlatvu CZE Girl
  101. CRO375 Antonio Lunko YC ZAGREB Zagreb U12 & Boy
  102. CRO866 Ivan Didovic YC ZAGREB Zagreb